AFCT Arithmetic Reasoning Test 2025 – 400 Free Practice Questions to Pass the Exam Flash Cards

Question: 1 / 400

If you buy 5 pounds of apples at $2 per pound, how much do you spend?

?

$10

Subscribe

Get the latest from Examzify

You can unsubscribe at any time. Read our privacy policy